Налобний світлодіодний ліхтарик H035C VIDEX 410Lm 5000K призначений для індивідуального використання в темний час доби або в приміщеннях без освітлення. Основними показниками є герметичність, надійний корпус, дальність світла. Дозволяє обрати необхідний режим роботи. Максимальна яскравість 410Lm. Регульований кут нахилу кріплення дозволяє обрати зручний кут освітлення.
Використовується налобний ремінь для ліхтаря із зносостійкого матеріалу, м'якого за текстурою, що забезпечує зручне користування.
Ліхтарем можна керувати за допомогою сенсорного датчика. Кнопка сенсора допомагає увімкнути ліхтар та контролювати його режими жестами рук. Довготривале натискання кнопки сенсора відображає заряд ліхтаря. Короткочасне натискання функціональної кнопки дає можливість перемикати режими роботи. Режими змінюються протягом 3х сек. в іншому випадку ліхтар вимикається.
Режим роботи ліхтаря:
HIGH (Режим біле світло максимальної потужності) – яскравість світла 340Lm. Дистанція освітлення налічує 86м. Тривалість роботи 3год. 30хв Інтенсивність світлового потоку 1840cd.
LOW (Режим біле світло мінімальної потужності світла) – яскравість світла 140Lm. Дистанція освітлення налічує 53м. Тривалість роботи 7год. Інтенсивність світлового потоку 692cd.
COB (рівномірне розсіяне світло на 120°, ближнє світло) – яскравість світла 230Lm. Дистанція освітлення налічує 14м. Тривалість роботи 3год. 30хв Інтенсивність світлового потоку 50cd.
COB+HIGH (рівномірне розсіяне світло на 120°, ближнє світло максимальної потужності) - яскравість світла 410Lm. Дистанція освітлення налічує 86м. Тривалість роботи 2год. 20хв Інтенсивність світлового потоку 1840cd.
STROBE (Стробоскоп) - швидко відтворює повторювані яскраві білі світлові імпульси.
RED ON - червоне світло максимальної потужності.
RED FLASH - червоне світло мерехтливе.
Рівень заряду ліхтаря:
- при повному заряді – всі 4 індикатори світяться синім кольором.
Доступне заряджання за допомогою micro USB.
Відмінно захищений і адаптований під використання в складних та екстремальних умовах. Без проблем витримує механічні навантаження, падіння з висоти. Може падати з висоти 1м. і при цьому не пошкодиться. Має повний захист від пилу, сильного дощу та бризок. Стандарт захисту – IP65. Пов’язка виготовлена з тонкого та повітропроникного матеріалу з силіконовим кріпленням для ліхтаря.
Відмінний, сучасний, високоефективний ліхтар буде прекрасним супутником під час активного відпочинку. Зручний в застосуванні. Гарантія 2 роки.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Страна производитель | Китай |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Материал корпуса | Пластик |
| Световой поток | 410 лм |
| Дальность светового луча | 86 м |
| Режимы работы фонаря | Максимальный, Минимальный, Мигающий, Интенсивный |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Тип заряда | micro USB |
| Особенности фонаря | Водонепроницаемый, Влагостойкий, Инфракрасный свет |
| Цвет | Красный |
| Вес | 108 г |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Тип диода | CREE XTE 5W |
| Тип фонаря | Налобный |
| Состояние | Новое |
| Цветовая температура | 5000K |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | VLF-H035C |
| Вага | 118г |
| Габаритні розміри | 70mm x 46mm x 38mm |
| Світловий потік | 410 Lm |
| Час заряду | 3,5г |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Колірна температура світла | 5000K (денне світло) |
| IP | 65 |
| Тип акумулятора | Li-pol 1800mAh незмінний |
| Поверхня рефлектора | Гладка |
| Спосіб заряду | Micro USB |
| Матеріал корпуса | Полікарбонат |
| Матеріал лінзи | Полікарбонат |
| Комплектація | Наголовний ремінь, зарядний кабель, документація |
| Режим роботи | Максимум, низький, стробоскоп, червоний, червоне мерехтіння, COB, максимум+COB. |
| Дальність | 86м |
| Тип світлодіода | CREE XTE 5W + COB |
| Індикатор заряду | 4 рівневий |
| Стабілізація розряду | Неповна |
| Захист від падіння | 1 м |
- Цена: 999 ₴










