
Світлодіодна лампа на акумуляторах 15cm
462,52 ₴
- В наличии
- Код: LED-15
+380 (95) 078-38-30
- +380 (63) 948-73-16
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Лампи на акумуляторах — чи не найкращий варіант резервного освітлення. Рекомендуємо замовити цю універсальну річ: вона стане в пригоді як вдома, так і в комерційних приміщеннях, наприклад у магазинах.
Ліхтарики дають спрямований потік, а ось лампи мають широкий промінь і їхнє розсіяне світло добре освітлює кімнати. Ще одна беззаперечна перевага — легкість і компактність: довжина лампи 15 см.
Більше ламп — більше можливості забезпечити безперебійним освітленням будинок, виробництво, магазин чи кабінет!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 400 mAh |
| Гарантийный срок | 1 |
| Питание | microUSB |
| Кабель | microUSB/USB 20 см |
| Цветовая температура | 3000-6000 K |
| Количество ламп освещения | 10 |
| Материал рамы | ABS-пластик, алюмінієвий сплав |
| Особенности | датчик движения |
| Мощность | 0,7 W |
| Розміри | 15 × 2,3 × 1,8 см |
| Световой поток | 68 lm |
| Степень защиты IP | IP20 |
| Тип аккумулятора | 602040 |
| Тип джерела світла | світлодіодна |
| Время зарядки | 2,5 год |
| Время работы | 4 год |
Информация для заказа
- Цена: 462,52 ₴






