
Зарядний пристрій UGREEN CD314 30W Outlet Extender EU (2A1C) (UGR-90613)
1 139 ₴
1 025,10 ₴
- В наличии
- Код: UGR-90613
- +380 (63) 948-73-16
Зарядний пристрій UGREEN CD314 30W Outlet Extender EU (2A1C) (UGR-90613).
Надійний мережевий адаптер, здатний швидко зарядити будь-який сучасний смартфон.
Цей блок живлення ідеально підійде для зарядки IPhone 14/13 Pro Max, так як для їх швидкої зарядки потрібна потужність 27W.
НОВА ТЕХНОЛОГІЯ GAN 30W
Адаптер має високу потужність, мінімальне тепловиділення та покращену систему охолодження, що гарантує довгий термін служби.
ЗАСТОСУВАННЯ ЯКІСНИХ КОМПОНЕНТІВ
Забезпечить надійний та безпечний процес зарядки. При використанні нічого не тріщить і не пищить, як з дешевшими аналогами. Підтримує різні технології швидкого заряджання (PD3.0, QC4.0, PPS, AFC, SCP, FCP) Дозволить зарядити будь-який пристрій максимально швидко.
ВБУДОВАНИЙ РОЗУМНИЙ ЧИП
Автоматично визначає який пристрій заряджається і розподіляє необхідну силу струму безпосередньо під нього.
Адаптер виготовлений з термостійкого пластику та оснащений захистом від стрибків напруги, перегріву та короткого замикання.
Особливості:
− 1-позиційна розетка високої потужності 3800W;
− ультралегкий вогнестійкий корпус;
− 1 розетка + Type-C + 2 х USB;
− потужність заряду може досягати 30 Вт;
− захист підключеної техніки від перевантажень або перенапруги.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ugreen |
| Страна производитель | Китай |
| Вид | Адаптер |
| Тип | Сетевой |
| Мощность | 30 Вт |
| Количество USB-портов | 3 |
| Цвет | Черный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Быстрая зарядка | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Назначение | Для зарядки пристроїв |
| Тип разъема | 2 × USB, USB-C, AC |
| Выходное напряжение (output) | 5 V / 9 V / 12 V / 15 V / 20 V |
| Выходная мощность | 30W |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Материал рамы | Пластик |
| Мoдель | CD314 |
- Цена: 1 025,10 ₴








