
Зовнішній Акумулятор Power Bank Hoco J72 Easy travel 10000mAh Black
799 ₴
- В наявності
- Код: 26049
+380 (95) 078-38-30
- +380 (63) 948-73-16
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Power bank Hoco J72 - стильний та компактний. Його товщина всього 16 мм, а довжина та ширина: 138 мм і 68 мм відповідно. Вага пристрою складає 225 грн.
Корпус виготовлений з ABS-пластику та полікарбонату, має вогнезахисне покриття та приємну на дотик текстуру. На одному з кутів корпусу розташовані спеціальні отвори для ремінця.
Серед інших характеристик:
1. Місткість: 10000mAh 37Wh. Номінальна ємність: 5900mAh.
2. Вхід: Micro-USB/Type-C, 5V/2A макс.
3. Вихід: USB 1/2 – 5V/2A макс. Загальний вихід: 5V/2A макс.
4. Дисплей: LED індикатор рівня заряду.
5. Матеріал: ABS + вогнетривкий PC + літій-полімерний акумулятор.
6. Розмір: 136 * 68 * 16мм. Вага: 225г.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Універсальна батарея |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Зарядка батареї | Від мережі, Від USB |
| Роз'єми | micro USB |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Вихідний струм | 2000 мА |
| Особливості | Індикатор рівня заряду, Швидка зарядка |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 136 мм |
| Ширина | 68 мм |
| Висота | 16 мм |
| Вага | 225 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 799 ₴




