МЗП Baseus GaN5 Fast Charger 1C 30W
Основні характеристики:
порт - USB;
номінальна потужність - 30W;
напруга на виході - 100-240V / 50-60Hz;
колір - чорний.
Мережевий зарядний пристрій Baseus GaN5 Fast Charger виготовлений за інноваційною технологією, коли в доволі маленький корпус вдалося вмістити пристрій з дуже високою потужністю.
При цьому пристрій також підтримує протоколи швидкої зарядки, тому виробник піклувався про захист корпусу зарядного пристрою від нагріву і захист підключених гаджетів від перезаряду та стрибків напруги.
Основні характеристики:
порт - USB;
номінальна потужність - 30W;
напруга на виході - 100-240V / 50-60Hz;
колір - чорний.
Мережевий зарядний пристрій Baseus GaN5 Fast Charger виготовлений за інноваційною технологією, коли в доволі маленький корпус вдалося вмістити пристрій з дуже високою потужністю.
При цьому пристрій також підтримує протоколи швидкої зарядки, тому виробник піклувався про захист корпусу зарядного пристрою від нагріву і захист підключених гаджетів від перезаряду та стрибків напруги.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Колір | Чорний |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виходи | Type-C, USB |
| Вихідна потужність Type-C | 30W |
| Вихідна потужність USB | 30W |
| Дизайн | white |
| Матеріал | Вогнестійкий пластик |
| Потужність | 30W |
| Протоколи швидкої зарядки | QC3.0, PD3.0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 679 ₴









